پرشین تبلیغ تبلیغات اینترنتی

پرشین تبلیغ یا تبلیغات فارسی حاوی جدیدترین مطالب سرگرم کننده ، علمی، فرهنگی، ورزشی و همچنین تبلیغات و درج آگهی های مشاغل برای هموطنان عزیز راه اندازی گردید.
تبلیغات اینترنتی و ارزان متنی و بنری به صورت بک لینک های فالو با تاثیر خوب بر روی رتبه سایت با قیمت های بسیار مناسب ارائه می گردد.
با کمترین هزینه می توانید با درج لینک خود و یا بنر تبلیغاتی با لینک مستقیم به سایت رتبه خود را در گوگل ارتقاء داده و از رقبا پیشی بگیرید.

جهت درج تبلیغات متنی و خرید بک لینک فالو در سایت پرشین تبلیغ با شماره 09361139602 و یا 66025804 تهران تماس حاصل فرمایید.

—————————————————–

هدف اصلی تنفس استفاده تریلیون ها سلول بدن از اکسیژن و برداشت گاز دی اکسید کربن حاصل از فعالیت های سلولی می باشد. سه مرحله اساسی در تنفس وجود دارد. اولین مرحله تهویه یا تنفس است که حرکت هوا بین اتمسفر و ریه ها می باشد. تهویه دو فاز دارد: دم که حرکت هوا به درون ریه ها است و بازدم که حرکت هوا به بیرون از ریه ها می باشد. دومین و سومین مرحله تنفس مبادله گازها در داخل بدن است. تنفس خارجی که همان مرحله دوم می باشد مبادله گازها بین ریه ها و خون است و مرحله سوم که تنفس داخلی نامیده می شود مبادله گازها بین خون و سلول های بدن می باشد. هنگامی که دیافراگم و عضلات بین دنده ای خارجی منقبض می شوند عمل دم صورت می گیرد. با انقباض دیافراگم شکل گنبدی آن با پایین آمدن به صورت مسطح شده و حفره توراکس افزایش می یابد. همزمان عضلات بین دنده ای خارجی دنده ها را بالا می برد و جناق را به سمت جلو می راند. ریه ها کشیده شده و سایز آنها در قفسه سینه بزرگ تر می شود. گازها در داخل ریه ها گسترش پیدا می کنند و در فضای بزرگتر قرار می گیرند در نتیجه یک کاهشی در فشار گاز ایجاد می گردد و یک خلاء پدید می آید که باعث می شود هوا به داخل ریه ها مکیده شود. این فرآیند دم نامیده می شود.organs-of-the-respiratory-system-larynx-bronchi-alveoli-diaphragm-trachea-pharynx-paranasal-sinuses

از آنجائیکه دیافراگم و عضلات بین دنده ای خارجی ریلکس می شوند دنده ها پایین می آیند، فضا کاهش یافته و گازهای داخل ریه ها به هم نزدیک تر شده و فشار افزایش می یابد. در نتیجه گازها به بیرون از ریه ها جریان پیدا می کنند. این فرآیند بازدم نامیده می شود و اساساً بازدم یک عمل غیر فعال است. هنگامی که ما با فشار هوا را به بیرون می رانیم عضلات بین دنده ای داخلی نیز منقبض می شوند.

فشار گاز تعیین کننده میزانی از گاز است که از یک ناحیه به ناحیه دیگر منتقل می شود. حرکت مولکول ها از یک منطقه با غلظت بیشتر به منطقه با غلظت کمتر صورت می پذیرد. یک مخلوط گاز همانند هوا به گونه ای است که هر گاز به عنوان یک بخشی از فشار کلی مخلوط را شامل می شود. هوا 78 درصد نیتروژن، 21 درصد اکسیژن و 04/0 درصد دی اکسید کربن دارد و باقیمانده آن مخلوطی از دیگر گازها می باشد. از آنجائیکه هوا 21 درصد اکسیژن دارد، 21 درصد فشار اتمسفر را سبب می شود. در واقع 21 درصد از 760 میلی متر جیوه را شامل می شود. هنگامی که مخلوط گازها در خون حل می شود غلظت هر گاز متناسب با فشار آن گاز می باشد. هر گاز بین خون و بافت اطراف آن از محیطی با فشار بالا به محیطی با فشار پایین منتشر می شود تا اینکه فشار در دو ناحیه یکسان گردد. فشار دی اکسید کربن در خون مویرگی 45 میلی متر جیوه است. فشار دی اکسید کربن در هوای آلوئولی 40 میلی متر جیوه می باشد. به دلیل این اختلاف فشار دی اکسید کربن از خون به آلوئول انتشار می یابد. متشابه آن فشار اکسیژن مویرگی 40 میلی متر جیوه است درحالی که فشار آن در هوای آلوئولی 104 میلی متر جیوه می باشد بنابر این اکسیژن از هوای آلوئولی به خون منتشر می شود. سپس خون با یک فشار اکسیژن برابر با 104 میلی متر جیوه ریه ها را ترک می نماید.

 ============================

به بک لینکهای ورودی به یک وبلاگ یا سایت بک لینک دائمی یا بک لینک برگشتی گفته می‌شود. این بک لینکها ارزش بسیاری دارند، مخصوصاً اگر با دانستن تعاریف اصطلاحات موجود در این حوزه، شرایط گرفتن بک لینک مفید را رعایت کنیم تا بازدید وبلاگ ما روز به روز افزایش پیدا کند. تا اینجا راجع به بک لینک زیاد گفتیم و شنیدیم. حالا در این مقاله قصد داریم اصطلاحات تخصصی این حوزه را برای شما بیشتر باز کنیم و گامی برداریم تا اطلاعات مرتبط با SEO یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوی شما را افزایش پیدا کند.

زمانی که به یک صفحه تعداد بیشتری بک لینک ورودی (BackLink) .

جوهر بک لینک (Link Juice)

زمانی که یک صفحه به یک مقاله یا صفحۀ اصلیِ یک سایت یا وبلاگ دیگر بک لینک می‌دهد، مقداری از جوهر خرید بک لینک با کیفیت به صفحۀ مقصد انتقال خواهد یافت. نتیجۀ این کار افزایش رتبۀ مقالۀ صفحۀ مقصد و همچنین افزایش اعتبار (Authority) دامنۀ مقصد خواهد بود. این جوهر بک لینک باعث می‌شود دسته بندی خوبی از مقاله‌های موجود در سطح اینترنت از طرف موتور جستجو صورت گیرد. به عنوان یک وبلاگ نویس شاید نخواسته باشید جوهر بک لینک صفحات وبلاگ شما به سایت‌ها یا وبلاگ‌های دیگر منتقل گردد که در این صورت باید از مشخصۀ Nofollow در بک لینکهای خود استفاده کنید.

بک لینکهای Nofollow

همان طور که در بالا گفته شد، زمانی که از یک صفحه به یک صفحۀ دیگر بک لینکی داده می‌شود، جوهر بک لینک از صفحۀ مبدأ کم و به صفحۀ مقصد هدایت خواهد شد. برای اینکه از این کار جلوگیری کنیم، باید بک لینک انبوه خود را به صورت Nofollow در آوریم. اصطلاح Nofollow به این معنا است که شما از خزندۀ موتور جستجو درخواست می‌کنید که آن بک لینک را دنبال نکند و رتبه‌ای از وبلاگ شما به او ندهد.

بک لینکهای با کیفیت پایین

بک لینکهای با کیفیت پایین، به بک لینکهایی گفته می شود که از سایت‌هایی دریافت شدند که ارزش بالایی ندارند. از جمله این گونه سایت‌ها، سایت‌های جمع آوری کنندۀ بک لینک، سایت های بک لینکسازی خودکار، سایت های هرز و حتی سایت های جنسی هستند. این گونه بک لینکهای ورودی بیشتر از اینکه مفید باشد، مضر هستند. این موضوع یکی از مواردی است که در هنگام دریافت بک لینک برگشتی باید به آن توجه کنید.

بک لینکهای داخلی

بک لینک هایی که از یک صفحه به صفحات دیگر از یک دامنۀ اینترنتی داده می‌شود، خرید بک لینک های داخلی نامیده می‌شوند.

متن لنگر (Anchor Text)

به متنی که در هنگام ساخت و خرید بک لینک از یک صفحه به صفحۀ دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد، متن لنگر گفته می‌شود. به عبارت دیگر متن بک لینک شده در هر صفحه همان متن لنگر است. متن لنگر در کیفیت دریافت بک لینک بسیار مهم است. اگر متن لنگر یک اصطلاح مرتبط با صفحۀ مقصد باشد، باید افزایش بیشتر رتبۀ صفحۀ مقصد خواهد شد.

======================

مرکز فروش و اجاره ویدئو پروژکتور در استان تهران

شما میتوانید با اجاره ویدئو پروژکتور از هزینه ی اضافی برای خرید دستگاه پرهیز نمائید و نیاز خود را برای کلاس های آموزشی- کنفرانس و جلسات- تبلیغات و نمایشگاه ها و… تنها با اجاره آن برطرف نمائید.
از مزیت های اجاره ویدئو پروژکتور این است که اگر استفاده شما از ویدئو پروژکتور بسیار کم است و فقط چند روز یا چند ساعت نیاز بهه آن دارید میتوانید یک ویدئو پروژکتور خوب را اجاره فرمائید و از پرداخت هزینه های زیاد جلوگیری فرمائید.

لامپ ویدئو پروژکتور

وظیفه لامپ دیتا پروژکتور تولید نور است و به میزان انسی لومنس یا شدت روشنایی دستگاه ارتباط مستقیم دارد یعنی هر چه لامپ استفاده شده دارای کیفیت بالاتری باشد میزان شدت روشنایی تصویر بالاتر است.

جهت تعویض لامپ دیتا پروژکتور باید ابتدا در لامپ را باز کرد و بعد لامپ دستگاه را تعویض نمود که البته اینکار را بعد از خاموش شدن و سرد شدن لامپ انچام دهید.

تعمیر ویدئو پروژکتور

جهت انجام کلیه تعمیرات ویدئو پروژکتور میتوانید دستگاه خود را به این شرکت ارسال نمائید

===============

جذب راننده دینگ

امروزه تردد فوق‌العاده خودروها در خیابان‌های شلوغ شهرهای بزرگی همانند تهران، مشهد و اصفهان، باعث دغدغه‌های اصلی رفت و آمد مردم این شهرهای بزرگ شده است، زمانیکه که رفت و آمد راحت، امنیت و سهولت در دسترسی تاکسی از طریق اپلیکیشن دینگ به میان آمد، با استقبال بی‌نظیر مردم شهر روبرو گردید، به گونه‌ای که اکنون اپلیکیشن دینگ به عنوان یکی از پرطرفدارترین نرم افزارهای ضروری و کاربردی جهت استفاده آسان و بدون دردسر در میان عموم مردم شناخته شده است. ما در این مقاله قصد داریم در مورد اپلیکیشن دینگ، اهمیت این نرم افزار در بین مردم، چگونگی استفاده از این اپلیکیشن برای کسانی که تا به حال آشنایی نداشته‌اند و جذب راننده برای دینگ که مبحث اصلی در این مقاله خواهد بود، صحبت کنیم. پیشنهاد ما اینست که تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

اپلیکیشن دینگ

دینگ به عنوان اپلیکیشن مدرن، کارا و کاربردی، خیلی زود توانست در بین عموم و رقبای خود مانند: اسنپ، تپسی، کارپینو، آژانسی و نتسی که هنوز نوپا هستند و رشد نکرده‌اند، جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص دهد. دینگ از جمله فعالیت‌های مهم و اساسی، چه در دید مسافر و چه در دید راننده می‌باشد که هر کدام به سهم خود می‌توانند مزایای بی‌شماری را از آن خود کنند. همانطور که می‌دانید امروزه رفت و امد با خودروها، یکی از دغدغه‌های افراد در سطح شهر شده است، ترددهای همیشگی، نبود ماشین در آژانس‌های تاکسی تلفنی، نداشتن شماره تلفن تاکسی در مواقع ضروری، عدم دسترسی به موقع به تاکسی، همگی از دلایلی بود که نقش دینگ را به طرز باورنکردنی پررنگ کرد.

طرز کار اپلیکیشن دینگ:

در واقع مسافران با اعلام درخواست سفر خود در اپلیکیشن دینگ می‌توانند به نزدیک‌ترین خودرو در مبدا دسترسی داشته باشند. پروسه انجام عملیات به اینصورت است که ابتدا درخواست سفر توسط مسافر اعلام می‌شود، رانندگان بلافاصله بر روی گوشی‌های هوشمند خود، درخواست مسافران را می‌بینند و نزدیک‌ترین راننده به مبدا اعلامی توسط مسافر، تایید درخواست را می‌زند، در این زمان، اطلاعات راننده که شامل، پلاک ماشین، اسم راننده و مدل ماشین است، به مسافر داده می‌شود. این اطلاعات به این دلیل است که مسافر بتواند در مواقع لازم هماهنگی لازم را با راننده انجام دهد.


جذب راننده دینگ

با پیشرفت تکنولوژی و فناوری‌های جدید و با پیشرفت روز افزون اپلیکیشن دینگ، افراد با توجه به امکانات و قابلیت‌های ویژه‌ای که اپلیکیشن دینگ می‌تواند در اختیار آنان قرار دهد، نسبت به استخدام در دینگ مشتاق شدند، به اینصورت، دینگ نیز با گذاشتن شرایطی مناسب، اقدام به جذب نیرو کرد. هر فرد، که قصد استخدام در این مجموعه را دارد، ابتدا بایستی اپلیکیشن دینگ را دانلود کرده و در گوشی هوشمند خود نصب کند. طریقه‌ی نصب این نرم افزار آسان و ساده می‌باشد، بطوریکه می‌توانید تنها با انتخاب چند گزینه، آن را نصب نمایید. زمانیکه نصب دینگ به پایان رسید، نوبت
ثبت نام شما در این سامانه هوشمند می‌باشد که پشتبند آن کدی به شما داده می‌شود و شما بایستی به ادرسی که کارشناس در اختیارتان قرار می‌دهد برای انجام مصاحبه بروید، مسلما هر فردی برای استخدام در یک شرکت، اولین مرحله ای که پشت سر می‌گذارد، مصاحبه و بعد از تایید شدن توسط شرکت، برای انجام مراحل بعدی اقدام می‌کند. شرایط استثنائی استخدام دینگ، 
باعث شده کاربران زیادی به عضو شدن در این مجموعه علاقمند باشند. علاوه بر آن شما می‌توانید در هر ساعاتی از شبانه‌روز که وقتتان آزاد است به راحتی با روشن کردن اپلیکیشن دینگ،
مسافر سوار کنید و به کسب درامد بپردازید.

قوانین رانندگان دینگ:

رانندگی آرام و با توجه به رعایت قوانین و مقررات و عدم انجام حرکاتی که باعث به خطر افتادن جان مسافر و خود راننده می‌گردد، باعث به وجود آمدن رضایت مسافرین و در نتیجه گرفتن امتیاز کامل سفر خواهد بود. از این رو رعایت قوانین هم باعث رضایتمندی مسافر و هم موجب اطمینان خاطر راننده خواهد شد. منتها یکسری قوانینی از طرف شرکت دینگ برای رانندگان این مجموعه گذاشته شده است که نه تنها کیفیت را تضمین می‌کند بلکه به عنوان فاکتورهای اساسی در این مجموعه محسوب می‌شوند. به عنوان مثال شما به عنوان یک راننده دینگ سعی کنید شروع کننده صحبت با مسافرین نباشید، بعضی از مسافرین به دلایل مختلفی که برای خود دارند، نظر مساعدی برای صحبت با راننده را نداشته و باعث رنجش و آزرده شدن آنها در طی مسیر سفر خواهد شد، بنابراین، حتی المکان سعی کنید شما شروع کننده صحبت نباشید. قانون دوم اینست که حتی الامکان نحوه کار با اپلیکیشن‌های مسیریابی،GPS و محیط اپلیکیشن دیـنگ را فرا گرفته تا موجبات راحتی و آسایش سفر را برای خود و مسافران خود فراهم آورید. این قانون یکی از آیتم های مهم محسوب می‌‌‌‌‌شود، چرا که یافتن مسیر با توجه به خیابان‌های شلوغ و پرتردد تهران و کلان شهرهای دیگر، یکی از مسئولیت‌های مهم در قبال کارایی و کیفیت برتر می‌باشد که مورد توجه رانندگان دینگ قرار گرفته است. یادتان باشد در فصل‌های گرم و سرد سال نیز، حتما از کارایی کامل و دقیق سیستم سرمایشی و گرمایشی خودروی خود اطمینان حاصل فرمایید تا در صورت لزوم برای استفاده از این امکانات دچار مشکل نشوید. همچنین داشتن خودرویی تمیز، همیشه نشان‌دهنده‌ی اهمیت شما به خود و مسافران دینگ می‌باشد که نقش بسزایی را در ممتاز نشان دادن شما خواهد گذاشت، بدین ترتیب باعث جلب رضایت مسافران شما می‌شود. نکته مهم دیگری که اکثر مواقع دیده می‌شود، نداشتن پول نقد همراه رانندگان است که پیشنهاد ما به رانندگان دینگ اینست که همیشه مقداری پول خورد به همراه داشته باشید تا در صورت لزوم و پرداخت نقدی مسافران دچار مشکل فراهم آوردن پول خورد نشوید.

مزایای رانندگان دینگ:

مهمترین و برجسته‌ترین مزایای رانندگانی که در دینگ فعالیت می‌کنند، اینست که می‌توانند با خیالی آسوده از شرایط ویژه دینگ بهره‌مند شوند.

پرداخت هزینه‌های استهلاک خودرو

کلیه هزینه‌های استهلاک خودروی شما از جمله روغن موتور، لنت ترمز، لاستیک، فیلتر هوا، فیلتر روغن، فیلتر بنزین و… بر اساس کیلومتر و ساعاتی که با دینگ بوده‌اید پرداخت میشود.

قیمت استثنائی:

دینگ با کمترین کمیسیون و پرداخت هزینه‌های استهلاک خودرو، بهترین قیمت را برای رانندگان در نظر گرفته است که به صرفه‌تر از اپلیکیشن‌های دیگر از جمله اسنپ، تپسی و غیره می باشد.

تمام مطالب گفته شده در بالا به این خاطر بود که بتوانید با دانش کافی عضوی از مجموعه دینگ شوید. امیدواریم از مطالب گفته شده بهره مند شده باشید.